Sunu App-ondersteuningsgids

Welkom bij onze ondersteuningsgids voor de Sunu-app, we zullen de meest voorkomende problemen bespreken die zich kunnen voordoen bij het gebruik van de Sunu-app.  

Koppelingsproblemen

Houd bij het starten van het koppelingsproces rekening met het volgende:

 • Uw Sunu Band moet meer dan 50% worden opgeladen tijdens het koppelen van uw apparaat
 • Zorg ervoor dat uw Bluetooth is ingeschakeld en Bluetooth-machtigingen zijn verleend via het tabblad Instellingen van uw smartphone.
 • Bij het indrukken van de Set van twee knop, plaats uw Sunu Band en smartphone zo dicht mogelijk bij elkaar, bij voorkeur elkaar aanraken. Druk tegelijkertijd op de Thuis knop op je Sunu Band en tik op de Set van twee knop op uw smartphone.

Als uw Sunu Band blijft onopgemerkt en het scherm van uw telefoon verandert niet, zorg ervoor dat:

A) Sunu Band is ingeschakeld. (U kunt op de Thuis knop nog een keer).
B) Beide apparaten zijn dichtbij genoeg om elkaar te detecteren.
C) Zorg ervoor dat uw Sunu Band wordt niet weergegeven als verbonden vanuit de instellingen van uw telefoon.

Protip: Sluit de Sunu-app en open deze opnieuw om te controleren of Sunu Band verschijnt als aangesloten op uw scherm wordt de Sunu-app soms opnieuw opgestart wanneer de app wordt afgesloten. Toegang Sunu Band Settings op het tabblad dat luidt als Meer om te bevestigen dat het niet is aangesloten, kunt u op de Ontkoppelen knop, het verwijderen van de Sunu-app van uw telefoon en het opnieuw opnieuw installeren, in veel gevallen zal het probleem worden opgelost.

Als je het opmerkt Sunu Band S als onderdeel van de apparaten voordat u het helemaal opnieuw schakelt. (Dit proces is alleen mogelijk voor Android)

Opmerkingen: Als de Sunu-app opnieuw is geïnstalleerd op uw telefoon en Sunu Band blijft onopgemerkt, gebruik een andere smartphone om te diagnosticeren of het probleem afkomstig is van de smartphone. Ons team werkt aan het lokaliseren van de nieuwste modellen op Android die problemen kunnen veroorzaken Sunu Band.

Voice Service werkt niet

Sunu Voice Service wordt automatisch ingeschakeld bij het koppelen van uw telefoon, onthoud dat als u de spraakservice wilt laten werken, u de app op de achtergrond moet laten draaien; na enkele uren zonder inactiviteit, volstaat het om de app te openen of zodra je op drukt Thuis knop op je Sunu Band de Voice Service wordt opnieuw geactiveerd.

Controleer het volgende om ervoor te zorgen dat Voice Service correct werkt:

 • Controleer of het geluid op uw smartphone is ingeschakeld. 
 • Het volume moet op een voldoende niveau zijn zodat u het kunt horen en de Sunu App Voice Services is ingeschakeld. (Deze optie is te vinden op de Dashboard-hoofdpagina en in de Sunu App-lijst) 
 • Om de spraakdiensten in te schakelen, moet u eerst de Sunu-app openen, zelfs wanneer u de app afsluit.

Geen geluid: Als de voorgaande stappen zijn geverifieerd, komt er geen geluid uit de luidsprekers.

 1. Koppel de Sunu Band, sluit en open de Sunu-app opnieuw.
 2. Als de vorige stappen niet werkten. Sunu App zal worden verwijderd en helemaal opnieuw worden geïnstalleerd. 

ProTip: 

Je zou kunnen Microfoon uit / Microfoon spraakservices door de navigatieknop vijf seconden ingedrukt te houden. 

Sunu Band Ijking

Terwijl we werken aan firmwareverbetering om uw ervaring te verbeteren, vragen we u vriendelijk er rekening mee te houden dat in de volgende scenario's bij gebruik Sunu Band, houd er rekening mee dat u in de volgende scenario's mogelijk uw apparaat opnieuw moet kalibreren Sunu Band.

 • Sunu Band de batterij is helemaal leeg.
 • Bij het opnieuw opstarten Sunu Band.
 • Bij het opnieuw installeren van de firmware op Sunu Band.

Als u een fout opmerkt bij het kalibreren van uw apparaat, neem dan contact op met ons team voor verdere ondersteuning.

Kompas-app

Sunu Band Compass werkt mogelijk niet nauwkeurig als het niet correct is ingesteld. Neem een ​​paar keer de tijd om te begrijpen en ervoor te zorgen dat de Sunu Compass-app nauwkeurig werkt volgens de volgende tips:

 1. Sunu Band is gekalibreerd
 2. Dragen hand is geselecteerd op Sunu App.

Protip:

Wacht bij het activeren van de kompas-app 5 seconden voordat u uw arm opheft, zodat het kompas weet in welke arm u uw Sunu draagt

Phone Finder speelt geen geluid

De smartphone speelt geen geluid, maar trilt bij het activeren van Phone Finder.

Het geluid dat uit de telefoon komt, wordt mogelijk beperkt door uw telefooninstellingen, zorg ervoor dat het geluid is ingeschakeld en Stille modus is niet actief. Anders kan je smartphone alleen trillen. Sluit de Sunu-app en open deze opnieuw, zodat wijzigingen onmiddellijk worden doorgevoerd.

Place Finder kan geen plaats vinden

Houd er rekening mee dat locatieservices een cruciale rol zullen spelen bij het openen van de Place Finder, controleer of de afstand overeenkomt met de dichtstbijzijnde plaats vanaf uw locatie, zodat plaatsen in verschillende categorieën kunnen worden vermeld.

Als er geen plaatsen worden gevonden, past u de zoekradio aan via de schuifregelaar op de Sunu-app.

Als er geen plaatsen worden gevonden en u weet zeker dat restaurants zich in de buurt bevinden binnen de zoekradio. Ga verder door ons per e-mail op de hoogte te stellen.

We staan ​​altijd voor je klaar als je problemen ondervindt met je apparaat of app. Neem contact met ons op via het tabblad Hulp vanuit uw Sunu-app.

Was dit bericht nuttig?

× Chat met ons via WhatsApp